منتدى عشاق توبا بويوكوستون
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

منتدى عشاق توبا بويوكوستون

الرئيسيةالبوابةأحدث الصورالتسجيلدخول

خبر جديد عن توباو الذين مثلو في خاطفة القلب

كاتب الموضوعرسالة
ابتسام
توبا جديد

المشآركات } : 9

خبر جديد عن توباو الذين مثلو في خاطفة القلب Empty
مُساهمةموضوع: خبر جديد عن توباو الذين مثلو في خاطفة القلب   خبر جديد عن توباو الذين مثلو في خاطفة القلب Emptyالخميس سبتمبر 30, 2010 7:36 am

Sevilen oyuncular "destek" projesinde bir araya gelerek, örnek oldu.

Gönülçelen dizisinin sevilen oyuncuları Tuba Büyüküstün, Cansel Elçin, Onur Saylak ve Hülya Duyar "engelli ve engelsiz çocukları aynı eşit eğitim ortamında kaynaştırma ve bütünleştirme" amaçlı başlatılan projeye destek vermek için Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu'nda bir araya geldi. Süper Starlife kameralarının görüntülediği projeye gönülden destek veren ünlü oyuncuların çocuklarla yakından ilgilenmesi dikkat çekti.

TUBA ÇAĞRIDA BULUNDU!
Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin çocukların arasına girerek, ilköğretim çağındaki öğrencilerle konuştu. Özellikle otizmli çocuklar için destek verdiği sosyal sorumluluk projeleri ile bu konulardaki duyarlılığını gösteren güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, "Tohum Otizm Vakfı ile geçen sene otizmli çocuklar için gerçekleştirdiği kampanyada birlikte çalışma imkanı bulmuştum, bu sene sadece otizmli çocukları değil tüm engelli gruplarını kucaklayan böylesine anlamlı bir projenin parçası olduğum için çok mutluyum" dedi ve "Engelli engelsiz ayrım yapmadan tüm çocuklarımızı sahiplenelim, bugün bu okulda devame den pilot uygulama bu anlamda çok önemlidir" diye ekledi.

MURAT HOCA'NIN BİLİNÇLENME UYARISI
Fransa'da engelli hakları ile ilgili çalışmalar yapmış ve engelli bireyler için bir de kısa film çekmiş olan Cansel Elçin ise "Eğitim, engelli engelsiz tüm çocuların hakkıdır. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de anayasa ile korunan bu hakkın uygulamaya yönelik çözüm önerilerini ortaya koyan bu projeyi yürekten destekliyorum." dedi ve Türkiye'de bu konuda bilinçlenmenin önemine vurgu yaptı.

Şenlikte yapılan söyleşinin ardından Gönülçelen dizisi oyuncuları Süleyman Çelebi İlköğretim Okulu öğrencileri ile birlikte vakit geçirip, fotoğraf çektirdiler.

ترجمة جوجل

طوبى!

تكلم لاعب طوبا بين الأطفال الذين يدخلون Büyüküstün وCansel Elçin الجميلة ، مع الطلاب في المدارس الابتدائية. الدعم للأطفال المصابين بالتوحد ، وخاصة بالنظر إلى حساسية هذه القضايا يظهر الممثلة الجميلة مع مشاريع المسؤولية الاجتماعية Büyüküstün طوبا ، "البذرة للأطفال المصابين بالتوحد التوحد مؤسسة وفي العام الماضي أجرت وجدت فرصة للعمل مع حملة هذا العام ، وليس الأطفال فقط يعانون من مرض التوحد من جميع الفئات المعوقين ، وتبني مثل هذا المشروع الكبير أنا سعيد جدا بأن نكون جزءا من "، كما قال ، و" جميع الأطفال دون تمييز اعتماد المعوقين دون عوائق ، من استمرار للتطبيق اليوم رائدة في هذا السياق من المهم جدا في هذه المدرسة "، وأضاف.

مراد تحذير هوتشا الوعي

حقوق المعوقين والأشخاص المعاقين الذين درسوا في فرنسا مع فيلم قصير لاطلاق النار في التعليم Cansel "Elçin ، جميع çocuların دون عائق حق تعطيل جميع أنحاء العالم لتنفيذ هذا الحق محمي بموجب الدستور في تركيا وكذلك يحدد مقترحات من أجل حل وأنا أؤيد هذا المشروع بكل إخلاص. " وقال ، وشدد على أهمية الوعي بشأن هذه المسألة في تركيا.

مقابلة للاعبين بعد سلسلة من مهرجان Gönülçelen سليمان جلبي طلاب المدرسة الابتدائية قضاء بعض الوقت مع والتقطوا صورا.I love you I love you I love you

خبر جديد عن توباو الذين مثلو في خاطفة القلب
صفحة 1 من اصل 1
 مواضيع مماثلة
-
» مقابلة مع مصممة أزياء خاطفة القلب
» صور توبا وجانسل من اعلان مسلسل خاطفة القلب
» صور توبا في كواليس خاطفة القلب وبترد على فانسها في الديزي